Chcete na náš blog umístit reklamu?

28. říjen 2016 | 17.40 |

 Pokud máte zájem s námi spolupracovat, přáli byste si na náš blog umístit reklamu z oblasti chovatelských potřeb či chovatelství, tak nás kontaktujte na e-mailu: hafan.zpravodaj@gmail.com  rádi vám sdělíme konkrétní podrobnosti a možnosti.

Nabízíme možnost umístit bannery na náš blog, PR článek Vaší firmy (možnost napsat na přání i náš pro Vaší firmu), odkazy, videorecenze na našem kanálu Youtube, propagace na Facebooku, výměna odkazů.

Na našem blogu Hafan Zpravodaj není bez našeho svolení povoleno umisťovat odkazy na odsouhlasené stránky a to ani v komentářích, pokud se na našich stránkách vyskytnou nepovolené odkazy, reklamy, budou okamžite odstraněny a v případě opakovaného porušování těchto pravidel bude zvolena právní cesta. Rovněž není povoleno bez souhlasu majitele tohoto blogu kopírovat texty, části textů, obrázky a jejich sdílení.

Spolupracujeme pouze s kvalitními obchody, značkami a dovozci, nepodporujeme šedý dovoz, padělky ani výrobky s nekalou pověstí. 

Naoopak uvítáme výrobce kvalitních krmiv, chovatelských potřeb, ověřené e-shopy, výhradní dovozce, které rádi podpoříme.

Na brzkou a pohodovou spolupráci se těší Hafan Zpravodaj.:-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře