Pošta pro psy to je krabička s překvapením pro psy

2. listopad 2016 | 14.24 |

posta1O Poště pro psy slyšel už kdejaký hafan v širokém okolí, ale kdyby stále někdo netušil o čem že to tady "štěkáme", tak vám jí krátce představíme.:-) Pošta pro psy vychází každý měsíc, tj. každý měsíc jiná edice s jinými produkty. Jedná se o krabičku, která je určena pro hafany, obsahuje až šest produktů z oblasti chovatelských potřeb pro psy a cena krabičky na měsíc je pouhých 390,- Kč. Zdarma máte doručení a balné, které zajišťuje kurýrní společnost, takže je dodání do druhého pracovního dne.

Poštu pro psy si lze předplatit na měsíc, na tři měsíce, na šest a dvanáct měsíců, přičemž čím delší doba předplatného, tím výhodnější cena za krabičky a spousta dárku navíc. Pokud si zvolíte dlouhodobé předplatné máte tak také zajištěno, že budete mít vždy přednostně krabičku s Poštou pro psy rezervovanou a nemůže se tedy stát, že se na vás nedostane a bude vyprodána, což se často stává u limitovaných edicí.

Chovatelské potřeby a krmiva jsou do Pošty pro psy pečlivě  vybírána, jelikož si pošťáci zakládají na špičkové kvalitě pro vaše psí kamarády, proto Pošta pro psy spolupracuje s vyhlášenými značkami, jako například: krmiva Platinum, Psí ručník.cz, krmivo Marp, All4dogz a další. Rozhodně v Poště pro psy nenajde produkty s krátkou expirací, takové které se nehodí pro vašeho pejska, jelikož si můžete zvolit krabičku podle velikosti, stáří a pohlaví psa, dokonce pošťáci berou ohled na to, zda-li má váš pejsek na něco alergii nebo mu něco nechutná, zkrátka si můžete zvolit Poštu pro psy na míru.

Momentálně je v prodeji edice na měsíc listopad, která obsahuje unikátní krmivo Platinum Natural pro psy, mimo jiné také něco na čtení pro pány a paničky - časopis Psí kusy, mlsání a spousta dalšího. Obsah Pošty krabičky vždy převyšuje cenu předplatného, takže získáte produkty za daleko výhodnější cenu:-). Pokud vás zajímá více informací, rádi byste si Poštu pro psy zakoupili, můžete tak učinit na stránkách: www.postapropsy.cz

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře